Foreplay Zones

ඉතින් කොල්ලනේ මේ ස්ත්‍රී ශරීරෙ ගත්තම මාරම අයිටම් එකක්, කොච්චර බැලුවත් එපා වෙන්නේ නැති අමුතුම අලංකාරයක් ශෘංගාර රසයක් තියෙන අමුතුම පොට් එකක් තමයි මේක…මේ ස්ත්‍රී ශරීරයේ මොන කොටස ගත්තත් පිරිමියෙකුට ශෘංගාර රසයක් ගෙනෙන විදිහට තමයි නිර්මාණය වෙලා තියෙන්නේ…අද මන් උබලට කියල දෙන්න හදන්නේ ස්ත්‍රී ශරීරයෙ පට්ටම යුනිට් එකක් ගැන ඒ තමා ස්නායු පද්ධතිය…මේ යුනිට් එක නැත්නම් උබල මොන සෙල්ලම දාල කුරුන්ගොයිය නැටෙව්වත් වැඩක් වෙන්නේ නැහැ ගෑනි උබව තඹ සතිකට මායිම් කරන්නේ නැහැ හරියට නිකන් කැළණි පාලම යටින් පොල්ලෙල්ලක් ගිය වගේ තමා… ඒ කියන්නේ කොල්ලනේ හිල තිබුනට වැඩක් නැහැ ස්නායු පද්ධතිය නැතුව මොකද කෙල්ලට / වයිපරේට උබ කොච්චර වැඩ දාල දුන්නත් දැනෙන්නේ නැහැ…

ඉතින් උබ කරන හැම දෙයක්ම මේ ස්ත්‍රී ශරීරෙට දැනෙන්නේ මේ ස්නායු, ස්නායු අන්ත නිසානේ…බය වෙන්න එපා හැම ස්ත්‍රීයකටම ස්නායු පද්ධතියක් තියෙනව (සැකනම් බදින්න කලින් ඔබල බලල සැක දුරු කර ගනින්) ඉතින් ගැහැනියකක්ගේ ශරීරයේ හැමතැනකම පාහේ / හැම රෝම කූපයක් ගානෙම ස්නායු විහිදිලා තියෙනවා අපෙත් එහෙමම තමා…ඒත් ඒත් ඒත් මේ ස්ත්‍රීට පුළුවන් එයාලගේ මේ ශරීරය පුරා විහිදිලා තියෙන ස්නායු පද්ධතියේ සමහර ස්පර්ශයට අධික සංවේදී ස්ථාන වලින් සූරාන්තයට පත් වෙන්න උනත්…ඔව් ඔව් ඒ කියන්නේ අහවල් එක නැතුව උනත් සූරාන්තයට ඉතාම ආසන්නයට කෙල්ලව / වයිපරේව ගේන්න පුළුවන් මේ ස්නායු / Hot Spot ටික උත්තේජනය කරල…මේව ටිකෙන් Foreplay එකේදී කෙල්ල / වයිපරේ Tune කර ගත්ත කියන්නේ පුතේ සැප කනේ (හරියට Tune උනා කයන්නේ බඩුම තමා)… ඉතින් පුතේ සැප දෙන්න ඕන සැප ලැබෙන්න නම්, මේක ගොඩක් උන් තේරුම් ගන්නේ නැහැ…

හරි මෙන්න මේ Hot Spot  ටික තමා අද අපේ මාතෘකාව…අනිවා මේ ටික හොදට ඔලුවට දාගනින් කවද හරි උබට ඕන වෙනව…මට නෙවෙයි කොල්ලනේ උබලටමයි…

ඔලුවෙන්ම පටන් අරන් පහලට යමු…

# කොණ්ඩය හා හිස් කබල

කොල්ලනේ හිසේ තියෙනව දහස් ගානක ස්නායු අන්ත / ලේ ගමනා ගමනය කරන නහර මේ ස්නායු / නහර ස්පර්ශයට ඉතාම සංවෙදී…ඉතින් හෙමිට කොන්ඩෙ අස්සෙන් ඇගිලි යවල කෙල්ලගෙ / වයිපරේගෙ ඔලුව චුට්ටක් අතගාල බලපන් හෙමින්…ඇගිලි ගෑවෙන නොගෑවෙන ගානට වගේ තමයි හොදම (මේක මේ සැලුන් එකේ අයිය ඔලුවට පතබානවා වගේ කරාට වැඩක් නැහැ) මෙහෙම කරද්දී කෙල්ල / වයිපරේත් ත්රුම් ගන්නව ගොනා මොකාටද එන්න හදන්නේ කියල…උබලට මේක පොඩි දෙයක් උනාට කෙල්ලට මේක ලොකු Turn No එකක්…

# කන් / කන් පෙති

සාමාන්‍යයෙන් කොහොමත් අපේ හිස එක්ක සම්බන්ධ අවයව ස්පර්ශයට ගොඩක්ම සංවේදී…කන් වලට හෙමින් Kiss එකක් දීල මුලින්ම කන්පෙත්ත චුට්ටක් දිවෙන් ලෙවකන ගමන් දිවෙන්ම ඇතුලට තද කිරීමක් තමයි කරන්න ඕන…කරන ගමන් බලපන් කෙල්ලට අනිවා ඇස් වැහිලා තියෙයි…

# තොල්

තොල් වලට කරන ඕන ඒවා මන් කියන්න ඕන නැහැනෙ ඉතින් හැබැයි කට කනවා කියල තදියම් වෙලා තදින් කන්න එපා එතකොට වැඩක් නැහැ කොල්ලනේ හෙමිට මොකද ස්ත්‍රී ශරීරය කියන්නේ සියුම් ස්පර්ශ වලට ගොඩක්ම තෘප්තිමත් වෙන්න හැදිල තියෙන නිසා…එක දිගටම තොල්වලම ඇලිල ඉන්න එපා කෙල්ල උබේ තොල් වලින් අල්ල ගද්දිම වගේ මුහුණේ අනිත් ස්ථාන වලට යන්න ඕන මේකත් එක ට්‍රික් එකක්…

# බෙල්ල / පිටුපස බෙල්ල

මේ ප්‍රදේශයත් ස්ත්‍රියකගේ ස්පර්ශයට සංවෙදී ප්‍රදේශයක්…බෙල්ල පිටුපස හා කන් දෙකට ටිකක් පැත්තෙන් බෙල්ල ප්‍රදේශය ඉතාම සංවේදී මොකද මේ හරියේ ස්ත්‍රී සම ගොඩක් සියුම් ගනකමින් යුක්ත නැහැ…ඒ නිසා තොල් වලින් කරන වැඩ කිඩ අතරේ දිවෙනුත් චුට්ටක් වැඩක් දැම්මට අවුලක් නැහැ කෙල චුට්ටක් වදින්නම මොකද ඒ වෙලාවට ගෑනු කොහොමත් ඔය හැම දෙකින්ම තෘප්තිමත් වෙනව…

# කිහිල්ල

ඔතනත් ස්ත්‍රියකගේ ස්පර්ශයට සංවෙදී ප්‍රදේශයක් ඇදිලි වලින් රවුමට ස්පර්ශ කලත් අවුලක් නැහැ නැත්නම් හරියම කරනවානම් ඕන දිවෙනුයි තොල්වලිනුයිම තමා…ඔය වෙලාවට කෙල්ලගෙ / වයිපරේගෙ අතදෙක චුට්ටක් අල්ල ගනින් දැනෙන හැගීම් නිසාම අත් නිකන්ම පහලට එනව…

# කුක්කු / තන පුඩුව

ස්ත්‍රී යෝනියට / ගුදයට පස්සෙ ඉතාම සංවේදී තැන තමයි මෙතන…මෙතෙන්ට කරන ඒවත් මම කියන්න ඕන නැහැනේ…හැබැයි උබල කරන එක වැරද්දක් තමයි උබලගේ විසේ වැඩි කමට පුළුවන් තරම් වෙර දාල මිරිකන එකයි කටින් උරණ එකයි ඒත් එහෙම කරන්න එපා පුළුවන් තරම් වදින නොවදින ගානට වෙන්නයි ඕන, කෙල්ලම කියනවනම් ටිකක් තදින් කරන්න කියල කලාට කමක් නැහැ ඒත් ගොඩක් කාන්තාවන් කැමති සිනිදු ස්පර්ශ වලට…ඔය තදින් තදින් කියල කෑගහන්නේ වැඩි හරියක්ම ඇන්ටිල / මදිවයස් කාන්තාවක් හා / සීමාව ඉක්මවා සංසර්ගයේ යෙදෙන අය… මොකද වයසත් එක්කම මේ ලිංගික ප්‍රදේශ වල සංවේදී බව අඩු වෙන නිසා හා සීමාව ඉක්මවා සංසර්ගයේ යෙදීම නිසා ස්පර්ශයෙන් තෘප්තිමත් වීම අඩු වීම හේතුවක්…

# බන්ඩිය / බුරිය

කොල්ලනේ චුට්ටක් විතර මේ හරියේදී පරිස්සමින් මොකද ගොඩක් ස්ත්‍රීන්ට මේ ප්‍රදේශය කුඩා කිචි (ticklish / හංකිති / කුචි) බවකින් යුන්තයි… ඒ හින්ද බන්ඩියෙන් ආපහු කිහිල්ල පැත්තට යද්දි ටිකක් විතර පරිස්සමින් මොකද කිචි වගේ ආවොත් මේ Turn No (Feeling) එක බහිනවා ටිකක් හරි…යටි බඩ
ප්‍රදේශයත් ස්පර්ශයට ඉතාම සංවේදී සිප ගැනීම් (kissing) තමා මේ හරියෙදි ගහනියන විසින් බලාපොරොත්තු වෙන්නේ…

# පිට හා පුප

මේ ප්‍රදේශය ගත්තොත් කොටස් හතරකට බෙදල වෙන් කරන්න පුළුවන් මොකද වෙන් වෙන්වූ ස්පර්ශ තමයි මේ කොටස් හතරට ලබා දෙන්න ඕන…

* උරහිස් – පිරිමැදීම, ඇතිල්ලීම…කොල්ලන්ගේ මූණේ තියෙන රවුල් කොට ඇතිල්ලීම වඩාත් සුදුසුයි…

* කොන්ද – කොදු නාරටිය දිගේ සිප ගැනීම් කිරීම වඩාත් සුදුසුයි (අපි නිකන් මොකේක හරි සුවද බලනවා වගේ) මොකද ස්නායු ආරම්භය සිද්ධ වෙන්නේ මෙතනින් නිසා…

* ඉන – අතින් තදකර අල්ල ගැනීම, හෙමින් ඇගිලිවලින් තද කිරීමක් / මිරිකීමක් කරන්න පුළුවන්…

* පුප – මේ තට්ටම් ප්‍රදේශයට සුදුසුම අල්ලෙන් පහරක් ගැසීම…(වැල වල වගේ පුප රතු වෙන්න දීල අරින්න එපා පුතේ) හෙමින් පාරක් දෙනක් ගැසීම තමයි හොදම..

# භගමනිය

මේ තමා විශේෂම (මේ ගැන මම කලින් දාපු ස්ත්‍රී යෝනිය නූලෙ කතා කළා) භගමනියේ / Clit එක ස්නායු අන්ත 8000කටත් වැඩිය පිහිටලා තියෙන තැනක්…ඉතින් ස්පර්ශයට ඉතාම සංවේදීම ස්ථානයක්…බහුතරයක්ම කාන්තාවන් සූරාන්තයට පත් වෙන්නේ / ස්වයං වින්දනය කරන්නේ (Masturbation) මේ ස්ථානය මුල් කරගෙනයි…ඉතින් මෙතනට ගැලපෙන්නේම ඇගිලිවලින් කරන්න වූ සියුම් පිරිමැදීම හා දිවෙන් කරන්නාවූ ස්පර්ශ…සංසර්ගයේදී ස්ත්‍රිය සුරන්තයට පත් වෙන්නෙත් ශිෂ්ණය මේ භගමනියේ ස්පර්ශ වීමෙන් මේ නිසා මේ ස්ථානය අතින් පිරිමැද උනත් ස්ත්‍රියක් සුරන්තයට ගෙන යන්න පුළුවන්…(භගමනිය තෘප්තිමත් කිරීම ගැන වෙනම නූලක් දෙන්න හිතන් ඉන්න නිසා මෙතනින් වැඩි විස්තරක් දාන්නේ නැහැ)

# කලව

කොල්ලනේ ස්ත්‍රී කලව උත්තේජනය කරන්න පුළුවන් පිරිමැදීම් වලින්…අතින් හරි එහෙමත් නැත්නම් මුහුණෙන්, ඉස්සෙල්ල කිව්වා වගේ මුනෙ රැවුල් කොට මගින් කරන්න පුළුවන්…රැවුල් කොට වලින් කරන එකනම් සැහෙන්න හොද මට්ටමක තියෙනව…නිකමට කරලම බලපන්කො…

# පාදය / අඩිය

කොල්ලනේ මේකට සමහරුනම් කියන්නේ ෆෙටිෂ්  එකක් කියල ඒත් එහෙම විශේෂ කැමැත්තක් ඇබ්බැහි වීමක් වෙන්න ඕන නැහැ මොකද ස්වාභාවිකවම මේ ස්ත්‍රී පාද නිර්මාණය වෙලා තියෙන්නේ යන්තමින් හෝ පිරිමි අවධානය දිනා ගන්න පුළුවන් වෙන්න වගේම ස්ත්‍රියක් උත්තේජනය කරන්න පුළුවන් නිල හා ස්නායු රාශියකුත් පිහිටල තියෙනව…ඉතින් අතිල්ලිමකින් කරන ස්පර්ශයක් තමයි කෙල්ල / වයිපරේ උබෙන් බලාපොරොත්තු වෙන්නෙ…අතින් වගේම කුරුන්ගොයියගෙනුත් වැඩක් ගන්න පුළුවන් මේ වෙලාවට…

උත්තේජනය අනූව…ඒ කියන්නේ forplay එකේදී මුලින්ම උත්තේජනය කරන්න ඕන ටිකයි ඒ ගමන්ම දෙවෙනියට උත්තේජනය කර ගන්න ඕන ටිකයි…

ප්‍රධානම ස්ථාන – කොන්ඩෙ, ගෙල පිටුපස, තොල්, කන් පෙති, බෙල්ල, අත්ල හා මැණික් කටුව ආශ්‍රිතව, බන්ඩිය හා බුරිය, යටිපතුල්, තැන පුඩු හා යෝනිය, ගුදය.

අනෙකුත් ස්ථාන – තට්ටම්, පිට, ගෙල, ඉන, කලව, දනිස්, පපු ප්‍රදේශ, උදර ප්‍රදේශ…

අනික කියන්න ඕන මන් මේ ඔලුවෙන් පටන් අරන් කකුල් දෙකෙන් ඉවර කරේ උබලට තේරුම් ගන්න ලේසි වෙන්න ඒ හින්ද මේ වැඩේ කරද්දී ඔය තැන් මාරු කර කර කරන්න ඕන කියල මතක තියා ගනින් කොල්ලො…මේක කියපු තැන ටික Sex Intercourse එකට කලින් (කුරුන්ගොයිය දාන්න කලින්) උරච්චි කරල, හපල ගත්ත කියන්නේ කෙල්ල / වයිපරේ කුලප්පු වෙනව අලිය කුලප්පු වෙනව වගේ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *