Tip For Boys 01..

ඉස්ස්ල්ලා හොයාගන්න ඔනේ ගෑනිගේ වීක් පොයින්ට් .ඒවා එක එක පහලින් විස්තර කරන්නම්.මුලින්ම කියන්න ඔනේ හැම ගෑනිම මෙහෙම නෑ හැබැයි බහුතරය මෙහෙමයි

1 මිනිහා කොරියනම් මින්හා රට නම් දුර ඈත වැඩ කරනවනම්

ඔවු මේ වගේ ගැනු ටෝක් කරන්න ලේසියි උබට වාහනයක් තියෙනව නම් ඩ්‍රොප් එකක් දීලා නැතනම් යන ඓන තැනකදී කයියට අල්ලගෙන .ගෙදර ගස්වල තියෙන පලතුරු ගෙඩි ටිකක් දීලා.කඩෙන්හකුරු ගෙනල්ලා උබටකියන්න පුලුවන් ගමේ ගියපු වෙලාවේ නැන්දලාගෙ ගෙදර හකුරු ගෙනවා ඇන්ටිටත් ටිකක් ගෙනාව කියලා ඔයවගේ සීන් වලින් එන්ටර් වෙලා මැච් එක ගහන එක උබේ දක්සතාවය

2 සමනල පොන්න පිරිමින්ගේ ගෑනුන්ට ආතල් දීම.

මිනිසසු ගේ ශරීරය පදාන වශයෙන් කොටස් දෙකකට බෙදනවා .ඒ කායික හා මානසික කියලා.සමහර පිරිමින් කායිකව පිරිමි අංග ලක්ශන පෙන්නුවාට මානසික කොටස කාන්තාවන් වගේ .ඔවුන් ආසා පිරිමිසමග ලිංගිකව එකතුවෙන්න .ගෑනු වගේ කජීවත්වෙන්න .සමහරු ඉන්නවා බෙසියර් පෑන්ට් යටට ඇදන් උඩින් ශර්ට් ගහලා යන.

ඒ උනාට උන් සමාජයේ තාඩන පීඩන මැදින්ජීවත්වෙන්න බැරි නිසාහා ගෙවල් වල බලකිරීම නිසා කාන්තාවක් සමඟවිවාහවෙනවා. ඒ උනාට උට ගෑනි ගැන වගේ වගක් නෑ .අන්න ඒවගේ ගෑනුන්ට ආතල් දෙන්න ඔබටපුලුවන් .එය මුදලටද නිකන්දකියන එක ටික කාලයක් ගියාම ඔබට තීරනය කරන්න පුලුවන්.සමහර ඔය ප්‍රිමි කාන්තාවට වෙනත් පිරිමින් ජෝඩු කරන අවස්තාද ඔනේ තරම් තියෙනවා .හැබැයි පුට්ජෝ ඒකනම් බලාගෙන අන්තිමට ඒ මින්හටප්‍රති උපකාර ලෙස උබේ පුක දෙන්නද සිදු විය හැක .ඒවට මේ මම නම් වග කියන් නෑ පුතේ ..
අන්න ඔය වගේ අක්ක කෝස් හා ඇන්ටි කෝස් තමන්ගේ ප්‍රදේශයේ කට කතා මගින් හොයාගන්න පුලුවන් ටෝක් කරගන්න එක උබේ දක්ශතාව

3වඳ පිරිමින්ගේ ගෑනුන්ට දරුවන් දීම

ගෑනු ආසයි ලමයින්ගේ හුරතල් විදින්න .ඒ උනාට ලෝකේ ඉන්න සමහර පිරිමි ඉන්නවා සමහරු මද සරු (ඒ කියන්නෙ ශුක්‍ර තරලයේ අවශයප්‍රමානයට ශුකානු නෑ එක්කො තියෙන ශුක්‍රානු ශක්තිමත් නෑ ) ඔන්න ඔය වගේ අයට බෙහෙත් වලින් හෝ නල දරු මගින් ලමුන් බිහි කරගන්න හැකි උනත්.

වඳ බාවය (මේ ප්‍රිමින්ගේ ශුක්‍ර තරලය විතරයි නිරෝගී ශක්තිමත් ශුක්‍රානු ඇත්තෙම නැති තරම්) මේ අයට ගොඩක් දුරට ලමයි හදන්න බෑ ..

අමතර දැනුමට

ඒක නිසා පුතේ අතේ ගහලා කැරි එලියට දැම්ම පලියට වැඩ්ඩෙක් කියලා හිතන්නඑපා .ඒවගේ නිරෝගී ශක්තිමත් අවශය පරමානයට ශුකරානු තියෙන්නඔනේ

අන්න ඔයවගේ ගෑනුටලමයි ඔනේ ම උනම පිරිම්යාට පන ඇරලා ආදරෙයි දාලා යන්නත් බැරි උනාම ඒ ඇන්ටිට අක්කට පුලුවන් උබට උදවු කරන්න .
පිටරටනම් ශුක්‍රානු බැංකු දලා ඔය දේ කරනවා .උබලට ඩිරෙක්ට් ගේමට බහින්න පුලුවන් මේකත් ටෝක් කර ගැනීම උබේ හැකියාව

4 ලිංගික බෙලහීනතා පිරිමින්ගේ ගෑනුන්ට ආතල් දීම.

මේකත් ඉහතකාරනා එක්කචුට්ටක් ගැවෙනවා .මෙතනදි වෙන්නේ පිරිමියාගේ ශිශ්නය රිජු වෙන් නෑ (කලින්කොයලා දුන්නා ශිස්නය රිහු වෙන හැට්)අන්න ඒ අයට කියනවා ලිංගික බෙලහීනයි කියලා මේකත් වර්ග දෙකක් තියෙනවා සුව කල හා සුව නොකලහැකි කියලා.

ඔය සුව නොඅකලහැකි ලිංගික බෙලහීන තව ඩිවෝස් වෙන්න එක් හේතුවක් ලෙස ඉදිරිපත් කරලා කන්තාව්ට ඩිවෝස් එක ගන්න පුලුවන්.බට් සමහ්‍ර කාන්තාවන් අවනම්බුවක් මිනිහට තියෙන ආදරේ හින්දා ඒකටකැමති නෑ .අන්න ඒ අයව ටෝක් කරලා දැලේ දාගන්න උබට පුලුවන් .

5 වයසක පිරිමින්ගේ තරුන කෙල්ලන්ට ආතල් දීම .

ඕකත් ඉහත සංසිද්දිය වගේමයි සල්ලි තියෙන නිලතල තියෙන ජනප්‍රිය නාකියෙක් තන්හාවට බැන්දට කොයි ගෑනිත් ආසයි කුනු උන බෙරි උන කෙසෙල් ගෙඩිකනවටවඩා ගානටපැහිලා ඉදුනුකෙසෙල් ගෙඩි කන්න ..අන්නඒ වස්තාවේ ඔබට පුලුවන් ඒ වගේ කෙසෙල් ගෙඩියක් කවන්න

හැබැයි ඔන්න ඔය පොන්න පිරිමි සමනල පිරිමි වඳ පිරිමි වයසක පිරිමි හා ලිංගික බෙලහීන පිරිමින්ගේ ගෑනුන්ට ආතල් දීමටනම් උබ කඩවසම හයේ හතරේ දේහ දාරී (මං වගේ 😁) හා සිත් ඇදගන්නා සුලු පිරිමියෙක්වෙන්න ඔනේ සල්ලි වලට නිලේට බලේට ඔය දේ කරන්න අමාරුයි .

6සැප මදි පිරිමින්ගේ ගෑනුන්ට අතල් දීම

මෙකත් බහුලව සිදුවන දෙයක් සමහර පිරිමින් සල්ලි පස්සේ දුවනවා රෑවෙලා ගෙදර එනවා සමහරු බෝතලේ පස්සේ සමහරු වෙන ගෑනු පස්සේ.එතකොට ගෙදර ගෑනිට සැප මදිඅන්න ඒවගේ ගෑනු ටෝක් කරලා ගහන්න පුලුවන් .ඔබ ටිකක් නීරීක්ශනයකරඔත් ගමේ මේ වගේ ගෑනියක් අල්ලාගන්න එක එතරම් අපහසුකාරනයක් නෙවේ .අක්කේ ඇන්ටී ගාගෙන දැලේ දා ගැනීම ඔබේ හැකියාව විය යුතුයි.

7 ඉස්කෝල් මොන්ටිසෝරි යන ඇන්ටිලා ටෝක් කිරීම

මේක බහුලව සිදුවන දෙයක් ඉස්කෝල ගාව මොන්ටිසෝරි ගාව ඉන්න අක්කලා ඇන්ටිලා ට දවල්ට කොරන්නත් වැඩක් නෑ ඉතින් ඒ ගොල්ලො විවේක කාලයපලදායී ලෙස යොදා ගන්න අකමැතිනෑ .හෙමීට දවසක් දෙක්ක කයිය ගහලා රූම් එකට අදින පරයිවට් බස් කරයෝ ත්‍රීවිල් කාරයෝ ඔනේ තරම් ඉන්නවා.සමහරු ඔය ඉස්කෝල් ගාවට එන ඇන්ටිලාගේ ස්කූටර් වලම නැගලා ගිහින් කෙලලා එනවා ඒක උබේ හැකියාව.

8 ගාමන්ට් යන ඔෆිස් යන අක්කාලාඅන්ටිලා ටෝක්කිරීම.

මෙය සිදුකිරීමට නම් ඔබ ගාමන්ටෙක අතුලේ සේවකයෙක් හෝ ගාම්න්ට් බසයේ යන සේවකයෙකු වියභැකිය.පසුව ඔබ තෝරා ගත් කෙල්ලට විය දම් කිරිම චොකල්ට් ගෙනත් දීම .පවුලේ ආගිය තොරතුරු කතා කර .වීක් පොයින්ට් හොයාගෙන එතනින් ගේමට එන්ටර් විය යුතුය .මෙවැනි ගාමන්ට් හා ඔෆිස් ව්ල අසම්මත ප්‍රේමයන්ද ලංකාවේ ඔනේ තරම් ඇත.ටෝක් කරගැනීම ඔබේ දක්ශතාවයයි.

9ඔබට කඩයක් ඇත්නම් නයට දී පරක්ක්කු වූ විට පොලියට හිකීම

ඔබට කඩයක් ඇත්නම් ඔබ දන්නවා ඇති .මාසේ බඩු ලයිස්තුව් නයට ගැනීමට පැමිනෙන්නේ ගෑනුය.මොකද පිරිමින් නයට ගැනීමට ලැජ්ජාය.
සමහර මාස වල විය හියදම් වැඩි නිසා නය දීමට අපොහොසත් වන ගැනුන්ට බල.කර නය ඉල්ලීමෙන් වැලකිය යුතුය .අප කල යුත්තේ ඇයි අක්කේ නය දෙන්න පරක්කු අයියා බොනවා නේද ඔයවගේ ටෝක් දමා අක්කට සමීප වීමයි.තව ඔනේනම්බඩුඅරන් යන්න අක්කේ ලබන මාසේ අයියගේ පඩියට ගමු .කියලා ටෝක් කර අක්කා නමා ගැනීමට ඔබ විශිස්ටයෙක් විය යුතුය .එවිට අදාල මාසික පොලිය වෙනුව ඔබ දක්ශයෙක් නම් අක්කා හෝ ඇන්ටී සමග යහන් ගත විය හැක .හැබැයි පුතෝ පරෙස්සමෙන් සමහර නාඩි තියෙන ගෑනු නයටයි පොල්ලටයි දෙකටම පොල්ල තියලා යනවා..

10ඔබ රට නම් රට ඉන්න ඇන්ටියෙක් ටෝක් කරගැනීම .

ඔබ ඉන්නේ රටනම් රට ඉන්න ඇන්ටි කෙනෙක් හෝ අක්ක කෙනෙක් ටෝක් කරගත හැක.මම දන්නා රටඩයිවර් අයියා කෙනෙක් ඔය සම්බන්ද දීර්ග විස්තරයක් කර ඇත .ඒවා කීමටවෙලා නැත .කනේ කරාබුව නැතිව ටික කලක් යන විටසිදුර වැහීයන බවත්.ජීව්ත් වීමට ඉදිරියට ඇති ටික කාලය ගැන මෙනෙහිකර දීමෙන් හා මුහුදේ නැවු ගියාට පාරවල් හිටින්නේ නැති බව හා අදුරන කිසිවෙකුත් පේනාහලකවත් නැතිබව වටහාදීමෙන් මේ රටඇන්ටිලා හා අක්කලා දැලේ දාගත හැක .

සිකුරාදා නිවාඩු දවස මේ සදහා යොදාගත හැක.හැබැයි පුතෝ අරාබියේ එහෙම මාට්ටු උනොත් ජුන්ඩා නැතිව තමා ගෙදර එන්න වෙන්නෙ
(බුකියෙන් ටෝක් කරලා වයිබර් වට්ස් අප් වලින් ඇගිල්ලගහලා පෙන්නන උන් නම් ඊයා .)කොහොම උනත් අපේ උන්ට වඩා පකිස්තාන් හා ඉන්දියන් කාරයෝ දක්ශ බව පැවසේ .

11 දුප්පත් ඇන්ටිලාට උදවුකිරීම

දුප්පත් ඇන්ටිලාට ඔයාට පුලුවන් බස් එකට හැමදාම ටිකට් කඩන්න.ඩ්‍රොප් එකක් දෙන්න.ගෙදර තියෙන ගඩා ගෙඩි වලින් සංගහ කරන්න ..ඉතිරි ටික කරගැනීම ඔබේ දක්ශතව

12 ක්ශුද්‍ර මූල්‍ය නය දෙන සමාගමක වාරික මුදල් පහු උන විට නඩුදානවා කියා බය කර හිකීම.

මගේ අතිජාත මිත්‍ර චමිදු එවැනි ලංකාවේ ප්‍රමුක පෙලේ සමාගමක කලමනාකාර වරයකි.ඔහු නම් සෑහෙන්ට පින් කරඇති බව වරක මට හිතෙන වාර ගනන අනන්තය .මොකද ඔහුගේ වෙසල් ජීප් එකේ වෙලාවකට ඔෆිස් එකේ කෑලිය .වෙලාවකට අක්කලාය වෙලාවකට ඇන්ටිලාය.ඔහු නොමේරු අමු ඉදුනු පැසුනු සියලුම ඇපල් අනුබව කරන්නේ .එක්කො නයදුන් ඇන්ටිලා වාරික ඇරියස් කල විට නඩු දමනවායැයි බයකරය.ඔෆිස් එකේ නංගිලා ඔහුගේ අනියම් බිරින්දෑවරුය .එතකොට හුරු බුහුටි ඔහු ඔෆිස් එකේ ඇන්ටිලාගේ සුවච කීකරු හුරතලාය 😂 ඒ ඔහුගේ දක්ශතාවය ..
උබලත් ඒ වගේ සමාගම වැඩ කරනවනම් ගොඩයන හැටි ඔහිගෙන් ඉගන ගත හැක.

අබාන්ස් සිංගර් වැනි සමාගම් වල රිකවරි ඔෆිසර්ස්ලටත් ඔය චෑන්ස් එකඇත. ද්වල් කාලයේ බඩු සීස් කරනවා වෙනුවට ගෙදර ගෑනි ටෝක් කරගත හැක.ඔබට ආතයනයෙන් බේරීමට දොර වසා තිබිනි යන වාක්‍ය පාවිච්චි කල හැක .

තව ඔනේ තරම් ක්‍රම ඇත ප්‍රසිද්ද සුවල්පයක් පමනක් ඔබහරහා තැබූ අතර ගෲප් එකන්පිටට නොයැවීමට වග බලා ගන්න .

අන්තිමට කියන්නතියෙන්නේ හැම ගෑනියම මෙහෙම නැති අතර යසෝදරාවන්ද සිටින බවත් මෙවෙනි තැන් වලින් ඔබ බිරිද ඈත්කර තැබීම ගින්න හා පුලුන් එකට නො තැබිය යුතු බවත් මතක් කර දෙන්නේ ඔබේ හිත සුව පිනිසය .

කොහොම නමුත් වරක් කාන්තාවක් විසින්ම පවසා තිබෙනු වස් කනට ඇඟිල්ල දා කැරකූ විට වැඩි අතල් එක ඇත්තේ ඇඟිල්ලට නොව කනේ හිලට බවය.මෙයින් ඔබට මට ගැනීමට හා සිතීමට දෙයක් නොවන්නේද

ස්තූතියි

සටහන- ඇන්ටිකෝස් ඩිග්‍රි අන්කල් කවු බෝයි

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *