පෙර පාසල් ළමයෙකු සේ පෙනෙන ජපාන චිත්‍රපටි නලුවා

ජපානය කියන්නේ නිිල් චිත්‍රපට වැඩි වශයෙන් නිපදවන රටක්. ඉතින් ඒ රටේ දකින්න ලැබෙන ටිකක් අමුතු සිද්ධියක් ගැනයි මේ කියන්න යන්නේ.. ඒ තමා ඒ චිත්‍රපට වල රගපාන නලුවෙකු ගැන. නලුවෙක් කීවාට මෙයාට තියෙන්නේ පෙර පාසල් යන පොඩි ළමයෙකුගේ පෙනුමක්. ( පින්තූර බලන්න. )

ඒත් ඒක එහෙම උනාත් මෙයාට වයස අවුරුදු 24 යි. එයාගේ මේ පෙනුම නිසාම එයා රගපාන නිල් චිත්‍රපට ගොඩාක් ජනප්‍රියයි කියලායි ආරංචි වෙන්නේ..එයාගෙ නම තමයි Kohey Nishi. වයස අවුරුදු 24 ක් වෙනවා. ඒ වගේම මෙයාගෙ උසවෙන්නේ අඩි 3 යි අගල් 6 ක්. ඒ කියන්නේ සෙන්ටි මීටර 109 ක්. එයා නිල් චිත්‍රපට නලුවෙක් වෙලා තියෙන්නේ මෙන්න මේ විදිහටයි. එයා බීමතට ඇබ්බැහි වුන පුද්ගලයෙක්. ඉතින් මෙම පුද්ගලයාගෙ මෙම බීමත් කම නිසාම එයාට එයා වගේම බීමත් යාලුවෝ වගයක් හම්බෙලා තියෙනවා. ඉතින් ඒ බීමත් යාලුවන්ගෙන් එක්කෙනෙක් නිල් චිත්‍රපට අධ්‍යක්ෂක වරයෙක්. ඉතින් එයා මෙම තරුණයාට නිල් චිත්‍රපට වල රග පෑමට ආරාධනා කර ඇති අතර, ඔහුගේ රගපෑම් වලට ඉහළ ප්‍රතිචාර හිමි වූ නිසා ඔහුව දිගටම ඒ ක්ෂේත්‍රයේ තබාගෙන ඇත.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *